MARKALAR

TARZ

markalar-tarzTarz’ın tamamı kendi tasarım ve üretim ekibi tarafından geliştirilen, Ankara’daki üretim tesislerinde hayat bulan eşsiz mobilya koleksiyonu, dünyanın dört bir yanından gelen, birbirinden ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan ürünler ile birlikte showroomlerında sizlerle buluşmayı bekliyor.

MAGIS

markalar-magisMagis seri üretim tekniklerine yüksek teknoloji kullanarak, iç tasarıma yenilikçi bir bakış açısı getiren markadır.

1976 yılında İtalya’nın kuzeydoğusunda, mobilya sektörüne o dönemde yeni dahil olmuş olan Eugenio Perazza tarafından kurulan Magis, bugün kendini sürekli geliştiren ve yenileye, sofistike teknolojik gelişmeleri takip eden bir uluslararası tasarım laboratuvarı devidir…

EMU

markalar-emuBir İtalyan Firması olan Emu Group S.p.A., İtalya’da üretilen dış mekan mobilyalarının uluslararası sembolü haline gelmiştir. Otantik İtalyan stili ve yaşam tarzının promosyonunda elli yılı aşkın tecrübesiyle Emu sürekli olarak büyümüş ve gelişmiştir. Emu’nun Marsciano fabrikasında yılda 700.000’den fazla ürün üretilmektedir.

LUCE PLAN

markalar-luceplanLuceplan iç ve dış aydınlatma sistemleri yaratma ve üretme, ve yaşam kalitesini arttırma amacıyla kurulmuştur. Eğer bir obje yaşamaya devam edecekse, teknolojik olarak sağlam olmanın yanısıra güzel de olmalıdır. Ama uzun ömürlü bir ürün çevre ile daha uyumlu ve moda akımlarını aşan bir üründür.

FOSCARINI

markalar-foscariniFoscarini’nin ana prensibi araştırmayı şekil ve malzemenin ayanısıra fikirlere dökmektir. 1981’de Venedik’te kurulan Foscarini o bölgeye has Murano camının sunduğu fırsatları kullanarak ilk ürünlerini sunmaya başladı. Hızlı üretim yapısı ve eşsiz ürünleriyle Foscarini müşterilerine yüksek standartlı bir hizmeti garanti etmektedir.

ZANOTTA

markalar-zanotta1954’te kurulan Zanotta İtalyan Endüstriyel Tasarımı’nın tanınmış liderlerindendir. Kurucusu Aureilio Zanotta’nın yöneticilik becerileri ve anlayışıyla Zanotta 1960’ların başından itibaren uluslararası bir itibara sahip olmuş ve bunu korumuştur.

AUTHENTICS

markalar-authenticsYaklaşık 90 yıllık geçmişiyle, pek çok klasik sayılabilecek ürün fikri AUTHENTICS’e aittir… Her gün kullanılan ama pratiklik ve tarz anlayışları aracılığıyla eşsiz hale gelen objeler…

Section

Empty section. Edit page to add content here.